Sprzątanie świata. Współpraca z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami Dzień Ziemi 22 kwietnia. Międzynarodowy Dzień Praw Zwierząt - 22 maja Ekolinki

Ekologia nasz profil.

Dzień Ziemi 22 kwietnia.

Pierwszy wpis dotyczący obchodów Dnia Ziemi w kronice naszej szkoły pojawia się w 1996 roku.Uczniowie klas siódmych i ósmych z wychowawcami uczestniczyli w imprezie pod hasłem :

Tobie została powierzona ZIEMIA jak ogród, rządź nią z radością.

Spacerując w pięknych, wykonanych przez siebe, na lekcjach techniki strojach przekonywali mieszkańców Krakowa do konieczności obchodów Dnia Ziemi. Hasłem jednej z klas było:

"Na dobre i na złe razem z Ziemią siódma b"

Od tego czasu już rokrocznie akcentujemy ten dzi
    eń w naszej szkole.

Ach co to był za dzień !!!

W sobotę 25 kwietnia 2009 roku odbył się 1 Rodzinny Piknik Ogrodniczy. Na zaproszenie Rady Rodziców odpowiedziała liczna grupa rodziców, dziadków, dzieci i mieszkańców Bielan.Pierwsi uczestnicy pikniku pojawili się już o godzinie 9.00, ostanie prace zakończone zostały o godzinie 17.00. Efekty wspaniałej pracy można zobaczyć już dziś. Zapraszamy pod szkołę. Więcej szczegółowych informacji o pikniku podamy w najbliższym czasie.Tymczasem wszystkim organizatorom, sponsorom a głównie zmęczonym uczestnikom pikniku serdeczne i gorące DZIĘKUJEMY !!!