Nawigacja

Nawigacja

    Wydarzenia Sukcesy uczniów , pracowników i szkoły .

    Rok 2017/2018

    Wydarzenia

    • 4 września Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018
    • 13 września - organizacyjne zebranie z Rodzicami
    • 16-17 września-dzięki środkom i pracy rodziców Oddziału Przedszkolnego powstała najładniejsza szatnia  w szkole. Oczywiście pomieszczenie to będzie służyło tej klasie przez kolejne lata uczęszczania do naszej szkoły.

     

    • 27 września - uroczysty apel z okazji Dnia Patrona przygotowany przez kl. IVb

     

    • 29 września VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

     

    • 29 września -Małopolska Noc Naukowców

     

    kl.VI a kl. VI b

    więcej zdjęć tutaj :

    • 4 października - wycieczka kl. IIIa i IIIb w PIENINY

     

    • WIOSKI ŚWIATA - KL. 0, I, II

    • 7 października - V Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 62
    • 13 października - Uroczystość Pasowania Pierwszoklasistów

    • 14 października- wyprawa na Babią Górę
    • 16 października - wycieczka kl.0 na Kopiec Piłsudskiego
    • 16 października- Turniej piłkarski o Puchar SP 48
    • 18 października - PUCHAR TYMBARKU -U 10
    • 19 października - Warsztaty Optymizmu - kl. VIa
    • 19 października - Koncert w Szkole Muzycznej "Z folklorem w tel" -kl. 0,I,II
    • 20 października - dyskoteka organizowana przez Szkolna Radę Uczniowską

     

    • 23 października - przedstawienie w kinie Kijów "Plastusiowy pamiętnik " kl. I-III
    • 24 października - wyjście do Kina Kijów na spektakl "Ten obcy" -kl. IV-VII
    • 25 października- piłkarski Turniej Tymbarku - U12
    • 25 października -Renesansowy Wawel - kl. VI a ,VIb
    • 7 listopada - EKOSPALARNIA - kl. IIIa i IIIb
    • 8 listopada - KRAKOWSKA OLIMPIADA SZACHOWA
    • 8 listopada- Muzeum Archeologiczne - kl. Va i Vb
    • 8 listopada - wycieczka na Kopiec Kościuszki - kl. VI b, VII
    • 9 listopada - Podziemia Rynku Głównego - kl. 0,I,II
    • 10 listopada - uroczysty apel z okazji Świeta Niepodległości przygotowany przez klasę VII
    • 22 listopada-klasy IV , V - na przedstawieniu w kinie Kijów " Pan Kleks"
    •  24 października - Dzień Pluszowego Misia
    • 24 listopada - Zabawa Andrzejkowa pod hasłem "Piżama Party"
    • 28 listopada- klasa 0 na przedstawieniu pt. "Kosmiczna Przygoda", przygotowanym przez Rodziców przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Specjalnego Związku Kawalerów Zakonu Maltańskiego. Jedną z ról zagrała pani Ewelina Suska - mama Mai z klasy 0 .
    • 28 listopada- przedstawienie przygotowane przez klasę VII pod kierunkiem pani Ilony Damian ,oparte na twórczości Jana Kochanowskiego
    • 29 listopada - Wojewódzka Olimpiada Młodzieży - Szachy Drużynowe
    • 5 grudnia -kl. 0 w Parku Świetego Mikołaja

    • 6 grudnia- przedstawienie mikołajkowe dla dzieci z naszej szkoły przygotowane przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
    • 7 grudnia  MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY -MISTRZOSTWA SZKOŁY

    • 8 grudnia - AKADEMIA KROPELKI - Warsztaty w wodociągach krakowskich -kl. I
    • 12 grudnia - przedstawienie w kinie Kijów - "Książę i żebrak" -kl. IV-VII
    • 18 grudnia - warsztaty decoupage
    • 19 grudnia- warsztay plastyczne z pania Ewą Marlewicz - kl. III a i IIIb
    • 20 grudnia - sezon narciarski rozpoczęty w  Spytkowicach!
    • 21-22 grudnia - klasowe spotkania wigilijne
    • 9 stycznia 2018 - wyjazd na narty do Spytkowic
    • 16 stycznia - kl. IVa i IV  - w Ekospalarni
    • 17 stycznia- szkolne Jasełka dla dzieci  z Samorządowego Przedszkola 78 w Przegorzałach oraz z Przedszkola "Bielankowo"
    • 17 stycznia -Jasełka 2018 , przygotowane przez klasy IIIa i III b, szkolny chór pod kierunkiem p.Anny Bożek oraz po raz pierwszy z udziałem Rodziców uczniów klas III